Ars-Medica zatrudni lekarzy Endokrynologów specjalistów / trakcie specjalizacji - Kraków Centrum

Miejsce pracy:Kraków
Region:małopolskie
Specjalizacja:Endokrynologia
Pracodawca:NZOZ "ARS-MEDICA" Sp. z o.o. Specjalistyczno - Zabiegowa Przychodnia Specjalistyczna
Nawiążemy współpracę z specjalistami Endokrynologii

Opis stanowiska:
• udzielanie świadczeń medycznych w centrum Krakowa (ul. Warszawska 17), pacjentom w ramach NFZ i komercyjnie.

Wymagania:
• posiadanie specjalizacji lub w jej trakcie
• czynne prawo wykonywania zawodu
• nastawienie na wysoką jakość obsługi Pacjenta
• prawo do wystawiania zwolnień lekarskich ZUS
• podpisana umowa z NFZ w zakresie wystawiania recept na leki refundowane (opcjonalnie)

Oferujemy:
• dowolną formę umowy o współpracy
• atrakcyjne wynagrodzenie
• elastyczne godziny pracy dopasowane do grafiku lekarza
• miejsce parkingowe na terenie przychodni

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny.