Zatrudnię Lekarza - Centrum Medyczne POLMED Warszawa

Miejsce pracy:Warszawa
Region:mazowieckie
Specjalizacja:Dermatologia i wenerologia, Położnictwo i ginekologia
Pracodawca:Centrum Medyczne POLMED
W związku z dynamicznym rozwojem firmy POLMED S.A. do Centrum Medycznego w Warszawie przy ul. Wołoskiej 16, poszukujemy lekarzy ze specjalizacją:

-dermatolog
-stomatolog
-ginekolog
-endokrynolog

Wymagania:

- II stopień specjalizacji bądź ukończona specjalizacja wg nowego trybu lub przynajmniej połowa specjalizacji (przy pozytywnej rekomendacji kierownika specjalizacji)
- Mile widziana znajomość języka angielskiego
- Kultura osobista, empatia, elastyczność

Obowiązki:

- Wywiad i porada
- Przeprowadzenie badania fizykalnego, przedmiotowego i podmiotowego
- Wystawienie recepty, skierowań, zwolnień lekarskich

Oferujemy dla Państwa:

-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Elastyczne formy zatrudnienia
-Komfortowe warunki pracy
-Przyjazną atmosferę