Ruczaj Clinic w Krakowie zatrudni lekarza dermatologa

Miejsce pracy:Kraków
Region:małopolskie
Specjalizacja:Dermatologia i wenerologia
Pracodawca:Ruczaj Clinic
Ruczaj Clinic poszukuje do swojego zespołu wykwalifikowanego Lekarza Dermatologa ze specjalizacją lub w trakcie jej zdobywania. Zapraszamy do aplikowania osoby pasjonujące się nowoczesnymi metodami diagnostyki i leczenia chorób skóry, włosów oraz paznokci.
Zakres obowiązków:
Udzielanie konsultacji dermatologicznych pacjentom kliniki.
Diagnostyka i leczenie dermatologiczne.
Możliwość wykonywania zabiegów specjalistycznych, takich jak:
Kriochirurgia,
Laseroterapia,
Medycyna estetyczna (w zależności od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia).
Wymagania:
Wykształcenie medyczne w zakresie dermatologii z prawem wykonywania zawodu na terenie Polski.
Specjalizacja z dermatologii lub w trakcie jej zdobywania.
Dobre umiejętności interpersonalne i profesjonalne podejście do pacjenta.

Oferujemy:
Elastyczne godziny pracy, możliwość dostosowania grafiku.
Pracę w nowocześnie wyposażonym centrum medycznym.
Możliwość rozwoju zawodowego oraz uczestniczenia w kursach i szkoleniach.

Zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu specjalistów i wspólnego rozwoju w przyjaznej atmosferze.