Dermatologa do Centrum Medycznego Falck Medycyna w Warszawie

Miejsce pracy:Warszawa
Region:mazowieckie
Specjalizacja:Dermatologia i wenerologia
Pracodawca:Falck Medycyna Sp. z o.o. Oddział Warszawa -Marynarska
FALCK MEDYCYNA zapewnia opiekę medyczną osobom prywatnym, firmom i instytucjom publicznym.
Na terenie całego kraju Falck posiada 66 stacje pogotowia ratunkowego, 140 ambulansów i 31 placówek medycznych. Zatrudniając 3000 osób, Falck zapewnia usługi dla ponad 2,5 miliona osób.

Do Centrum Medycznego zlokalizowanego przy ulicy MARYNARSKIEJ 13 w WARSZAWIE poszukujemy:

DERMATOLOGA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Konsultacje dermatologiczne w ramach przyjęć komercyjnych i abonamentowych

WYMAGANIA:

• Lekarz ze specjalizacją z dermatologii lub w trakcie specjalizacji

INFORMACJE DODATKOWE:

• Lokalizacja: Warszawa, Marynarska 13,
• Oferujemy estetyczne, nowocześnie wyposażone wnętrza,
• Dni pracy: do wyboru pn-pt,
• Godziny pracy: do wyboru 15:00-20:00,

Osoby zainteresowanie prosimy o kontakt telefoniczny lub przez portal Konsylium24