Starszy Asystent - Lekarz w POZ

Miejsce pracy:Warszawa
Region:mazowieckie
Specjalizacja:Choroby wewnętrzne, Medycyna rodzinna
Pracodawca:Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej
Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Starszy Asystent Lekarz w Podstawowej Opiece Zdrowotnej

Najważniejsze zadania:
- kompleksowa opieka nad Pacjentem,
- prowadzenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej zgodnie z przepisami o prowadzeniu i przechowywaniu dokumentacji medycznej, ustawą o ochronie danych osobowych,
- dbałość o zachowanie wysokich standardów medycznych.

Oczekujemy:
- wykształcenia w zawodzie lekarz,
- ukończonej specjalizacja z Medycyny Rodzinnej lub Chorób wewnętrznych,
- aktualnego prawa wykonywania zawodu,
- możliwości deklarowania pacjentów,
- dostępności pracy stacjonarnej w przychodni,
- dobrej organizacji pracy własnej, terminowości,
- umiejętności pracy w zespole,
- ukierunkowania na dobro Pacjenta oraz na jakość świadczonych usług.

Oferujemy:
- zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakt w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- pracę na cały etat lub jego część,
- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
- bezpłatny parking dla pracowników,
- miłą i przyjazną atmosferę w pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie CV.