Lekarz Internista - Kamień Pomorski

Miejsce pracy:Kamień Pomorski
Region:zachodniopomorskie
Specjalizacja:Choroby wewnętrzne
Pracodawca:EMC SZPITALE. Szpital Św. Jerzego w Kamieniu Pomorskim
Grupa EMC Szpitale jest największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Obecnie do jednej z naszych placówek – Szpitala Św. Jerzego w Kamieniu Pomorskim poszukujemy osoby na stanowisko Lekarz Internista.

Opis stanowiska:
• praca na oddziale wewnętrznym liczącym 25 łóżek oraz obsługa izby przyjęć
• prowadzenie dokumentacji medycznej
• współpraca z personelem medycznym w celu zapewnienia Pacjentowi bezpieczeństwa oraz profesjonalnej opieki medycznej
• na miejscu dostęp do diagnostyki laboratoryjnej, RTG, USG, pracowni endoskopowej
• praca w godzinach 8.00 - 15.35 oraz dyżury popołudniowe
• możliwość dyżurowania w Nocnej i Świątecznej Opiece Zdrowotnej
• w przypadku dodatkowej specjalizacji w zakresie kardiologii, neurologii, dermatologii, pulmonologii, gastrologii, endokrynologii możliwość pracy w poradni w ramach NFZ lub komercyjnie

Wymagania:
• aktualne prawo wykonywania zawodu
• specjalizacja z chorób wewnętrznych lub gotowość do jej odbycia
• odpowiedzialność i samodzielność
• nastawienie na jakość obsługi Pacjenta
• podstawowa znajomość obsługi komputera

Oferujemy:
• atrakcyjne warunki finansowe (również dla rezydentów)
• możliwość dofinansowania części kosztów wynajmu mieszkania
• formę zatrudnienia do uzgodnienia w zależności od preferencji
• na umowie o pracę pakiet benefitów (karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie)
• udział w bezpłatnych szkoleniach, kursach, sympozjach wewnętrznych
• możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji oraz zdobywania wiedzy, dzięki stosowaniu nowoczesnych metod pracy
• pracę w renomowanej sieci szpitali, świadczącej usługi na najwyższym poziomie

Kontakt:
Dyrektor Szpitala
Arkadiusz Michalak