Lekarz do Oddziału Chorób Wewnętrznych

Miejsce pracy:Pułtusk
Region:mazowieckie
Specjalizacja:Choroby wewnętrzne
Pracodawca:Szpital Powiatowy GAJDA MED Sp.z o.o.
Szpital Powiatowy Gajda Med w Pułtusku podejmie współpracę z lekarzem w Oddziale Wewnętrznym.

Opis stanowiska

· Świadczenie usług na Oddziale Wewnętrznym w ramach ordynacji i na dyżurach.

· Udzielanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki lekarskiej, aktualnej wiedzy medycznej oraz przepisami NFZ i Ministerstwa Zdrowia.

· Prowadzenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej zgodnie z przepisami o prowadzeniu i przechowywaniu dokumentacji medycznej, ustawą o ochronie danych osobowych.

Wymagania:
umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą,
wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie udzielania świadczeń medycznych

Oferujemy:
elastyczny system zatrudnienia
możliwość robienia specjalizacji z zakresu Chorób Wewnętrznych
możliwość pracy w prężnie rozwijającej się Grupie Medycznej Gajda Med.
przyjazną atmosferę

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu email.