Proktolog

Miejsce pracy:Wrocław
Region:dolnośląskie
Specjalizacja:Chirurgia ogólna
Pracodawca:DCG Centrum Medyczne
W związku z ciągłym poszerzaniem działalności chętnie nawiążemy współpracę z lekarzem proktologiem.

Poszukujemy lekarzy w trakcie specjalizacji oraz specjalistów. Przyjęcia prywatne, ale jest rownież możliwość na NFZ.

Oferujemy:
wspólpracę na podstawie umowy o pracę lub kontrakt
szerokie możliwości rozwoju
najnowocześniejszy sprzęt
świeżo wyremontowane gabinety
2 sale operacyjne do zabiegów 1 dnia
możliwości wprowadzania nowych usług
bardzo dużą bazę pacjentów
budowanie marki osobistej
wsparcie techniczne i szkolenie IT
pracę w rodzinnej atmosferze

Zakres obowiązków:
realizacja świadczeń w zakresie sprawowania opieki medycznej
diagnostyka i leczenie pacjentów zgodnie z aktualną wiedzą i sztuką medyczną
prowadzenie działań obejmujących profilaktykę zdrowotną
skrupulatne wypełnianie dokumentacji medycznej
realizacja zabiegów będzie dodatkowym atutem

Wymagania:
specjalizacja z proktologii lub w trakcie specjalizacji
aktualne prawo do wykonywania zawodu
orientacja na Pacjenta
dobra organizacja pracy własnej