Lekarz anestezjolog

Miejsce pracy:Kielce
Region:świętokrzyskie
Specjalizacja:Anestezjologia i intensywna terapia
Pracodawca:Klinika Bocian
Klinika Bocian należy do wiodących ośrodków zajmujących się leczeniem niepłodności w Polsce. Nasza pozycja poparta jest bardzo wysoką skutecznością leczenia oraz systematycznie rosnącą liczbą pacjentów, również przyjeżdzających do nas z zagranicy. Oferujemy kompleksową diagnostykę i leczenie kobiecej oraz męskiej niepłodności z zastosowaniem najbardziej zaawansowanych technologii medycyny rozrodu, w tym zapłodnienia in vitro. Realizujemy liczne usługi z zakresu ginekologii i położnictwa. Zapewniamy pacjentom opiekę wysoko wykwalifikowanego personelu, dbamy przy tym o najlepszy standard obsługi. Prowadzimy intensywną działalność w kraju i na arenie międzynarodowej. Jesteśmy także aktywni w mediach społecznościowych. Zachęcamy do odwiedzenia naszych profili na Facebook’u, YouTube i Instagramie.

Opis stanowiska:
Przeprowadzanie zabiegów krótkotrwałego znieczulenia ogólnego dożylnego, wraz z towarzyszącym temu postępowaniem medycznym
Prowadzenie dokumentacji medycznej

Wymagania:
Specjalizacja w zakresie anestezjologii i intensywnej terapii
Aktywne prawo do wykonywania zawodu
Rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz wysoka orientacja na potrzeby pacjenta

Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie
Pracę w godzinach porannych