Scanmed poszukuje lekarzy specjalistów - praca w Krakowie

Miejsce pracy:Kraków
Region:małopolskie
Specjalizacja:Alergologia, Kardiologia dziecięca
Pracodawca:Centrum Medyczne Scanmed Multimedis S.A.
Scanmed S.A. – jeden z największych dostawców usług medycznych w Polsce, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób na stanowisko:

Lekarz specjalista:

ginekolog dziecięcy
gastrolog dziecięcy
ginekolog – endokrynolog
endokrynolog dziecięcy
endokrynolog dorośli
okulista dziecięcy
okulista dorośli
kardiolog dziecięcy
diabetolog dziecięcy
dermatolog
laryngolog
alergolog dzieci i dorośli
Miejsce pracy: Kraków

Zakres zadań i obowiązków:
Wykonywanie czynności zgodnych z posiadanymi uprawnieniami lekarza danej specjalizacji.
Udzielanie świadczeń zapobiegawczych, diagnostycznych, edukacyjnych i leczniczych wobec pacjentów.
Udzielanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki lekarskiej, aktualnej wiedzy medycznej oraz przepisami ministerialnymi.
Udzielanie pacjentom wyczerpujących informacji na temat stanu ich zdrowia i postępowania w trakcie leczenia.
Prowadzenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej zgodnie z przepisami o prowadzeniu i przechowywaniu dokumentacji medycznej, ustawą o ochronie danych osobowych.
Kontrola i właściwa gospodarka lekami, materiałem i sprzętem medycznym.
Stałe podnoszenie swoich kwalifikacji poprzez uczestniczenie w organizowanych kursach i szkoleniach lekarzy.

Wymagania:
Dyplom
Posiadanie II stopnia specjalizacji (lub lekarz przed egzaminem specjalizacyjnym)
Prawo wykonywania zawodu
Doświadczenie w pracy na stanowisku lekarza danej specjalizacji
Orientacja na pacjenta/klienta zewnętrznego i wewnętrznego
Wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie udzielania świadczeń medycznych
Umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracującego zespołu.

Oferujemy:
Elastyczne formy zatrudnienia
Pracę w aktywnym i wymagającym środowisku